אודות

  • תואר ראשון (LLB) אוניברסיטת תל אביב 2008.
  • תואר שני (LLM) אוניברסיטת תל אביב 2011.
  • בשירותו הצבאי: שירות בסנגוריה הצבאית המחוזית ובסנגוריה הצבאית הראשית.
  • קיבל תעודת הצטיינות והערכה, ממפקד היחידה, על התרומה הייחודית לסנגוריה הצבאית כבר ב-2010.

כבר מהשנה הראשונה בה החל עורך הדין אבי פינרסקי את לימודי המשפטים גילה כי רצונו הוא להשתמש בכישוריו ובידע אותו צבר לצורך הגנה על האזרח מפני הרשות. כבר מההתחלה החליט להתמקד ולהעמיק במשפט הפלילי ובמשפט המנהלי, על מנת שיוכל לממש את כישוריו ושאיפותיו על הצד הטוב ביותר. בין היתר, מלבד ההתמקדות האקדמית בתחום השתתף בקליניקה לזכויות בהליך הפלילי, כך שכבר בשנה ג' ללימודיו החל ללמוד את הפן הפרקטי של ההליך הפלילי, לצבור ניסיון רלוונטי בנושא, והחל בעזרה מעשית ללקוחות במסגרת הליכים פליליים אשר התנהלו כנגדם. במקביל ללימודיו אף עבד במשרת סטודנט במשרד אשר עסק במשפט המנהלי.

את כל שירותו הצבאית שירת כסניגור צבאי בסנגוריה המחוזית ובסנגוריה הצבאית הראשית והשתחרר בדרגת סרן (במיל'). את שירותו זה, בסנגוריה, ראה כשליחות של ממש ולא הסכים למלא כל תפקיד אחר, מתוך הבנה כי הסנגוריה והייצוג אל מול הרשות הם ייעודו, ולא תחנה אחת בשירותו או בקריירה שלו.

במסגרת שירותו בסנגוריה הצבאית ייצג באלפי תיקים ובכל סוגי העבירות, מעבירות של העדר מן השירות, דרך עבירות של פשע חמור, עבירות כלכליות ועד לעבירות המתה.

את שירותו הצבאי ניצל על מנת לעזור לכל החיילים, מהדרגות הנמוכות ביותר ועד לקצינים בדרגות בכירות, תוך כדי הרחבתם והעמקתם של הידע המשפטי והניסיון המעשי. במהלך שירותו הצבאי בסנגוריה הצבאית טען בכל הליך אפשרי, הופיע בדיוני הוכחות רבים, ערעורים, דיונים וערעורי מעצר, דיוני הקראות, טענות מקדמיות, טיעונים לעונש והליכים מקדמיים.

במהלך שירותו הצבאי הופיע וטען בפני כל פורום אפשרי, החל מבתי הדין הצבאיים המחוזיים (לרבות בית הדין הצבאי המיוחד), דרך בתי הדין הצבאיים לערעורים ועד לבית המשפט העליון.

כמו כן צבר נסיון רב בייעוץ בכל סוגי החקירות. במהלך שירותו בסנגוריה הצבאית ייצג גם בהליכים מנהליים (וועדות לשחרור אסירים, לשכת הגיוס, וועדות סמים, וועדות 210 ועוד) כיום, מייצג עוה"ד אבי פינרסקי את לקוחות המשרד בכל הארץ, בפני כל הערכאות המשפטיות האזרחיות והצבאיות, בהליכים פליליים ומנהליים.

שרותי המשרד

משפט צבאי

משפט פלילי

עבירות צווארון לבן