עבירות רכוש

תחת כותרת "עבירות רכוש" יש עבירות רבות, חומרות שונות וסוגים שונים. בגוון הקל של עבירות רכוש ניתן למצוא גניבות, לרבות גניבות על דרך של מציאה. ובגוון החמור יותר עבירות שוד.

עבירות אחרות, חמורות אף הן, הן עבירות של גניבה על ידי עובד ציבור, גניבה ממעביד ועוד.

ניהול תיקי עבירות רכוש הפך להיות מורכב נוכח הכלים הטכנולוגיים השונים אשר לא פעם עושים בהם שימוש על מנת למצוא מבצע העבירה, כלים אשר לעיתים רמת הדיוק או המובהקות שלהם מוטלת בספק. במקרים רבים מדובר בתיקים של ראיות נסיבתיות, כשהראיות עצמן הינן ראיות מורכבות, משפטית ומדעית, כך שישנה עבודה רבה, ורק סנגור מנוסה, מיומן וכזה אשר הופיע לא פעם במשפטי הוכחות יידע לקעקע.

העיסוק בעבירות רכוש הוא מורכב, גם נוכח העובדה כי ישנם סוגים רבים של עבירות רכוש ולכן כדי להכיר את רמת הענישה יש לעשות ניתוח מדוקדק של העובדות והאבחנות של הפסיקה הרלוונטית.

מנגד, גם במעשים דומים אשר נדונו בעבר הרי שסולם העונשים רחב כל כך, כך שלמעשה עבודה של סנגור מנוסה, אשר יגייס את מכלול הנסיבות והקשיים הראייתיים העולים מן התיק, כמו גם נסיבותיו האישיות של הנאשם והעדר עברו הפלילי על מנת להגיע לתוצאה הטובה ביותר, בין אם עונש נמוך ובין אם אפילו "אי הרשעה".

פנו למשרדנו בהקדם, על מנת לוודא ייעוץ מקצועי בהקדם האפשרי, ייעוץ מקצועי יכול לבנות את טקטיקת ניהול התיק מראש, ויכוון לסיומו בתוצאות הטובות ביותר, כבר מההתחלה. ייעוץ דחוף חשוב בכל מקרה ובפרט בעבירות המורכבות יותר, כגון העבירה של גניבה בידי עובד ציבור.

שנה גודל פונט
ניגודיות