אודות

שלום לכם,

אני עו"ד אבי פינרסקי, אני עוסק מעל לעשור במשפט צבאי,מההתחלה ובאופן רציף הקדשתי את רוב עבודתי וניסיוני לתחום הצבאי, על מנת שאהיה בקיא, מנוסה ומעודכן בכל רזיו.

הניסיון הרב מביא עימו את ההבנה כי מי שעומד לחקירה ולדין בבית הדין הצבאי הוא חייל נורמטיבי וזאת לו לרוב ההסתבכות הראשונה – ולכן הוא זקוק לעורך דין שיילחם על עתידו, ובפרט יסייע למתן או לבטל את השלכות ההליך על הרישום הפלילי, המשך השירות הצבאי והמשך החיים בכלל.

את עיסוקי בתחום הצבאי התחלתי את שירותי בסנגוריה הצבאית המחוזית ביפו, תחילה כסנגור ולאחר מכן כסנגור בכיר העוסק בתיקים המרכזיים והמורכבים, וחונך את "הדור הבא" של הסנגוריה.

במהלך שירותי עסקתי בתיקים המורכבים ביותר, בין היתר:

  • תיקי סמים (לרבות תיקי סחר ותיקי סוכנים)
  • תיקי מין (כולל בעבירות החמורות ביותר)
  • תיק נשק
  • פגיעה בפרטיות
  • עבירות במסמכים צבאיים
  • שוחד
  • מרמה
  • עבירות רכוש
  • תיקים בעקבות פעילות מבצעית

ועוד…

ניסיון מקצועי ואמנת שירות

שירותי כלל אף שירות בסנגוריה הצבאית הראשית, שם עסקתי בערעורים, בתיקים רגישים במיוחד ועבודות מטה בעלות השפעה על כלל הצבא, ועל כן אני מנוסה אף בהופעות רבות בבית הדין לערעורים ובקיא בכל האינטרסים של המערכת בכל תיק, ובאופן כללי, כדי שאוכל לנצל זאת לטובת לקוחותיי.

ניסיוני הרב כלל טיפול בכל קשת התיקים, והישגים רבים לרבות זיכויים, ביטולי כתבי אישום, סיום תיקים ללא רישום פלילי (או רישום פלילי מופחת) או המתקת העונש בצורה משמעותית.

לאחר מספר שנים בהן שירתי בסנגוריה הצבאית, פתחתי משרד העוסק בייצוג חיילים בחקירות מצ"ח ובהליכים בפני בית הדין הצבאי, ואני מעמיד לרשות לקוחותיי את נסיוני הרב שצברתי במשך שנות שירותיי הרבות בסנגוריה, ובשנים בהם אני עוסק בתחום המשפט הצבאי באופן פרטי.

אוכלוסיית לקוחותיי, שעמה נמנים האנשים הנורמטיביים והתורמים ביותר, חיילים, לוחמים וקצינים, אנשי חובה ואנשי קבע, הם אנשים נורמטיביים, מלח הארץ, שהסתבכו לרוב לראשונה בחייהם עם החוק, ודורשים ליווי צמוד ושירות מיטבי, כדי להמשיך בחייהם הנורמטיביים עם ההשלכות המינימליות.

אני מסייע גם בהסדרת המעמד של ישראלים אשר עזבו לחו"ל, מכל סיבה שהיא שמעמדם או מעמד ילדיהם לא מוסדר מול הצבא.

אני מאמין בייצוג מקצועי למען התוצאה הטובה ביותר האפשרית למען הלקוח, לאחר הכנה יסודית בכל תיק ולפני כל טיעון בבית הדין, והצגת כל הטענות האפשריות, יחד עם חשיבה יצירתית בטיעון יסודי, מעמיק, אסרטיבי, מכובד ומכבד.

אני מאמין בליווי אישי וזמינות אישית לכל לקוח, בשיקוף המצב המשפטי כהווייתו, הצגת האופציות האפשריות והמלצה בדבר האופציה הטובה ביותר, בכנות, ותוך כדי תיאור המצב כפי שהוא.

קראו עלינו עוד ב'דה מרקר', ותוכלו לקבל טיפים נוספים