עורך דין צבאי אבי פינרסקי
עורך דין לענייני צבא אבי פינרסקי צור קשר עם עוד צבאי אבי פינרסקי

אודות

עו"ד אבי פינרסקי

משרד עורכי הדין אבי פינרסקי, נוסד ומנוהל על ידי עו"ד אבי פינרסקי, עורך דין צבאי, בעל ניסיון משפטי עשיר ומוכח בתחום המשפט הצבאי, אשר החל את דרכו המשפטית בתחום הצבאי בשירותו בסנגוריה הצבאית המחוזית ביפו.

במהלך שירותו בסנגוריה הצבאית, עו"ד אבי פינרסקי שימש כסנגור בכיר והוא עסק בכל התיקים המרכזיים והמורכבים הצבאיות במערכת המשפט הצבאית – תיקי עבירות סמים, תיקי עבירות מין, תיקי עבירות נשק, תיקי עבירות שוחד ומרמה, תיקי עבירות במסמכים צבאיים, תיקי עבירות רכוש וכדומה.

לאורך השירות, עו"ד אבי פינרסקי היה מעורב בתיקים רגישים במיוחד ובעבודות מטה משפטיות אשר השפיעו על כלל הצבא.

על פועלו מעורר ההערכה בסניגוריה הצבאית, עו"ד אבי פינרסקי קיבל במהלך שנת 2010 תעודת הצטיינות מטעם האלוף דאז, אביחי מנדלבליט, ובהמשך הוענקה לו תעודת מצטיין מטעם האלופה יפעת תומר ירושלמי, הפרקליטה הצבאית הראשית, על פועלו כרס"ן בסנגוריה הצבאית במסגרת שירות מילואים במהלך שנת 2022.

ההיכרות המעמיקה של עו"ד אבי פינרסקי עם תחום המשפט הצבאי בכלל ופועלה של הפרקליטות הצבאית בפרט, מקנה לו יתרונות מעשיים בכל הנוגע למתן שירותי ייעוץ, ייצוג וליווי משפטי לחיילי צה"ל המוצאים את עצמם נחשדים או מואשמים בביצוע עבירות צבאיות מכל סוג.

לאור ההכרות העמוקה עם המערכת וניסיון רב השנים המשרד עוסק בהליכי הסדרת מעמד מול הצבא וייצוג אנשי קבע.

לאורך השנים, משרד עורכי הדין אבי פינרסקי, טיפל נאמנה בכל קשת התיקים הקשורים לתחום המשפט הצבאי, וברבים מהם, הוביל לתקדימים משפטיים הכוללים הישגים רבים עבור מיוצגי המשרד, לרבות זיכויים, ביטולי כתבי אישום, המתקת עונשים במידה משמעותית וסיום תיקים ללא רישום פלילי או עם רישום פלילי מופחת.

עו"ד אבי פינרסקי דובר השפות עברית, אנגלית ורוסית

"המשרד בראשותי פועל נאמנה לייצוג מקצועי של כלל משרתי הצבא, אנשי חובה וקבע כאחד, להשגת התוצאה המשפטית הטובה ביותר, וזאת לאחר הכנה יסודית, מקצועית, מעמיקה ומקיפה בכל תיק ולפני כל דיון בבתי הדין הצבאיים. שירותי המשרד מבוססים על הניסיון הרב אותו צברתי במהלך שירותי בסנגוריה הצבאית וכעורך דין צבאי, והם מתמקדים בשלושה נושאי ליבה עיקריים: ייעוץ משפטי בחקירות מצ"ח וייצוג משפטי בבתי הדין הצבאיים; הסדרת מעמד מול הצבא של שוהים בחו"ל; וייצוג אנשי קבע.

ערכי המשרד משלבים בין חשיבה משפטית יצירתית לצד זמינות מלאה לצורך ליווי אישי ומותאם לכל מיוצג/ת, וזאת, תוך שיקוף המצב המשפטי כהוויתו, הצגת החלופות המשפטיות האפשרויות והמלצה על דרך הפעולה הטובה ביותר"

שלכם,

עורך דין אבי פינרסקי וצוות המשרד.

 

 

עו"ד אסתר היילו

 

בוגרת תואר ראשון במשפטים, LLB אשר סיימה את לימודיה עם הצטיינות בתחום הפלילי ובמגוון קורסים הנוגעים למשפט הפלילי.

עורכת הדין היילו, צברה את ניסיונה המשפטי – מקצועי במסגרת עבודתה בפרקליטות מחוז מרכז, שם עסקה בתיקים ופרשיות מורכבות בכל תחומי המשפט הפלילי.

במשרדנו, עורכת הדין היילו עוסקת בכל תחומי המשפט הצבאי תוך התמקדות בהליכים פליליים ומנהליים כאחד.

עו"ד היילו דוברת עברית, אנגלית, ספרדית ואמהרית.

דורון הר-זיו

סטודנטית שנה שלישית לתואר כפול LL.B. במשפטים ו-B.A. במנהל עסקים באוניברסיטת רייכמן.

דורון צברה את ניסיונה המשפטי טרם לימודיה האקדמאיים במסגרת שירותה הצבאי. דורון שירתה כחוקרת פלילית, וכקצינת חקירות במצ״ח, ולה היכרות מעמיקה עם היחידה, התנהלותה ודרכי החקירה.

בנוסף, עבדה רבות עם התביעה הצבאית במסגרת שירותה כחוקרת.

במשרדנו, דורון עוסקת בכל תחומי המשפט הצבאי, מנהלת קשר ישיר, הדוק ויומיומי עם רשויות הצבא, וזמינה ללקוחות למענה ושאלות, בנוסף לזמינות המלאה של עורכי הדין.

דוברת עברית ואנגלית

ניסיון מקצועי ואמנת שירות

לאחר מספר שנים בהן שירתי בסנגוריה הצבאית, פתחתי משרד העוסק בייצוג חיילים בחקירות מצ"ח ובהליכים בפני בית הדין הצבאי, ואני מעמיד לרשות לקוחותיי את נסיוני הרב שצברתי במשך שנות .שירותיי הרבות בסנגוריה, ובשנים בהם אני עוסק בתחום המשפט הצבאי באופן פרטי אוכלוסיית לקוחותיי, שעמה נמנים האנשים הנורמטיביים והתורמים ביותר, חיילים, לוחמים וקצינים, אנשי חובה ואנשי קבע, הם אנשים נורמטיביים, מלח הארץ, שהסתבכו לרוב לראשונה בחייהם עם החוק, ודורשים ליווי צמוד ושירות מיטבי, כדי להמשיך בחייהם הנורמטיביים עם ההשלכות המינימליות.

אני מסייע גם בהסדרת המעמד של ישראלים אשר עזבו לחו"ל, מכל סיבה שהיא שמעמדם או מעמד ילדיהם לא מוסדר מול הצבא אני מאמין בייצוג מקצועי למען התוצאה הטובה ביותר האפשרית למען הלקוח, לאחר הכנה יסודית בכל תיק ולפני כל טיעון בבית הדין, והצגת כל הטענות האפשריות, יחד עם חשיבה יצירתית בטיעון יסודי, מעמיק, אסרטיבי, מכובד ומכבד .אני מאמין בליווי אישי וזמינות אישית לכל לקוח, בשיקוף המצב המשפטי כהווייתו, הצגת האופציות האפשריות והמלצה בדבר האופציה הטובה ביותר, בכנות, ותוך כדי תיאור המצב כפי שהוא.

קראו עלינו עוד ב'דה מרקר', ותוכלו לקבל טיפים נוספים

עורך דין צבאי אבי פינרסקי

עורך דין צבאי בעל ניסיון רב שנים

ניסיון מעשי!

לרשותנו, ניסיון רב שנים, בייצוג חיילי חובה וקבע בכל תחומי המשפט הצבאי

עורך דין משפט צבאי

100% מקצועיות

הטיפול המשפטי המוצע על ידינו מיושם תוך שימת לב לפרטים הגדולים והקטנים כאחד

ייעוץ בבית הדין הצבאי

מגיעים מתוך המערכת

עו"ד אבי פינרסקי מגיע מתוך הפרקליטות הצבאית ומכיר את מערכת המשפט הצבאית על בוריה

עורך דין צבאי מומלץ

שקיפות מלאה

אנו דוגלים במתן יחס אישי, תוך שיקוף מלא של המצב המשפטי ומציאת פתרונות יצירתיים לכל תרחיש משפטי

עו

הצלחות מוכחות

לאורך השנים הובלנו למגוון רחב של תקדימים משפטיים והשגנו הצלחות רבות למיוצגים שלנו

שאלות תשובות

במה אתם עוסקים?

כמשרד עורכי דין המתמחה בתחום המשפט הצבאי, אנו עוסקים בכל הנושאים המשפטיים הקשורים לייצוג חיילים בסדיר, בצבא המילואים והקבע ומלש"בים, אל מול הצבא, החל מתחום העבירות הצבאיות הפליליות, דרך ליווי משפטי במהלך חקירות מצ"ח ועד למתן שירותים משפטיים לצרכי הסדרת מעמד מול הצבא, ייצוג אנשי קבע, ערעור על סיווג בטחוני ונושאים משפטיים נוספים.
במידה וגם אתם מתמודדים עם סוגיה משפטית כזו או אחרת מול הצבא, אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר ונסייע גם לכם במסגרת השירותים המשפטיים המוצעים על ידינו בתחום המשפט הצבאי.

באיזה נושאים יכול עורך דין צבאי לסייע לכם?

השירותים המשפטיים המוצעים על ידינו כמשרד עורכי דין בעל התמחות בתחום המשפט הצבאי, יכולים לסייע לכם במגוון רחב של נושאים, וביניהם:
• בכל אותם מקרים בהם אתם נדרשים לחקירת מצ"ח - במקרים אלו, עורך דין צבאי מטעמנו, יגן על מלוא זכויותיכם ויסייע לכם להיערך לקראת הליכי החקירה ,ואף ילווה אתכם לאורך כל שלבי החקירה.
• בכל אותם מקרים בהם פניתם לצבא בבקשה מוצדקת כזו או אחרת והמערכת הצבאית מעכבת את תשובתה ו/או נוהגת בכם בחוסר צדק - במקרים אלו, עורך דין צבאי מטעמנו, יסייע לכם לקבל תשובה, להגיע להבנות אל מול המערכת הצבאית ויקדם את התהליך שלכם אל מול המערכת.
• בכל אותם מצבים בהם מצבכם הרפואי/נפשי או האישי מצדיק פטור משירות צבאי, מתקעש על גיוסכם - במקרים אלו, עורך דין צבאי מטעמנו, יסייע לכם לממש את זכואתכם לקבלת פטור על פי תנאי המערכת.
• באם אתם מעוניינים להעלות או להוריד את הפרופיל הצבאי.
• בכל אותם מקרים בהם אנשי הקבע שביניכם מתמודדים עם סוגיות משפטיות כאלו ואחרות הקשורות לקריירה הצבאית שלהם – במקרים אלו, עורך דין צבאי מטעמנו ילווה אתכם לאורך כל שלבי ההתנהלות אל מול המערכת הצבאית ויסייע לכם להגן על מלוא זכיותיכם.
כל זאת, לצד נושאים משפטיים הקשורים לתחום העבירות הצבאיות בעלי אופי פלילי, ולמצבים בהם נדרש הסדרת מעמד אל מול הצבא.

מה הן העלויות לשירותי עו"ד צבאי במשרדכם?

העלויות הכספיות הנלוות לשכירת השירותים המשפטיים שלנו, כמשרד עורכי דין בעל התמחות בתחום המשפט הצבאי, נקבעות בהתאם לסוגיה המשפטית עימה אתם מתמודדים ומשך זמן הטיפול הנדרש בתיק. את העלויות המדויקות ניתן לקבוע רק לאחר פגישה מסודרת במהלכה נקבל "תמונה רחבה" בנוגע למצבכם המשפטי, בה נבנה עבורכם תכנית פעולה מסודרת ומקצועית לצרכי טיפול משפטי בענייניכם. מוזמנים לפנות אלינו לקביעת פגישה.

מה מייחד אותכם ממשרדים אחרים העוסקים בתחום?

לרשותנו התמחות מעשית רבת שנים בתחום דיני הצבא והמשפט הפלילי, כאשר כל צוות המשרד הינו יוצא מערכת המשפט הצבאית והפלילית, סנגוריה ופרקליטות כאחד. הניסיון המוכח שלנו כתובעים, סנגורים ויועצים משפטיים, מאפשר לנו לייעל את ההליכים המשפטיים עימם אתם מתמודדים ומאפשר לכל אחד ואחת מלקחותינו לקבל את השירות המשפטי המקצועי והמקיף ביותר. כמו כן, אנו עובדים באופן רציף אל מול כל הגורמים הרלוונטיים במערכת הצבאית ודואגים להתעדכן בכל פסקי הדין, החוקים, הפקודות והמדיניות בתחום המשפט הצבאי. לאורך השנים, ביססנו את מעמדנו המקצועי כמשרד עורכי דין צבאי מוביל בתחומו לנוכח ההישגים והתקדימים המשפטיים הרבים אותם השגנו עבור ציבור המיוצגים שלנו.
מעבר לכל אלו, משרדנו מתמקד במתן שירות ויחס אישי לכל מיוצג/ת, כאשר כל לקוח מקבל את הטלפון הנייד של עורך הדין הממונה, והינכם מוזמנים גם לפנות ישירות לכל אחד ואחת מצוות המשפטנים של המשרד, בכל נושא הקשור לעניין המשפטי עימו אתם מתמודדים בכל רגע נתון, בנוסף כמובן לקבלת עדכונים שוטפים מאיתנו.

הישגי המשרד


לכל ההישגים

לקוחות ממליצים

עורך דין צבאי מנוסה אבי פינרסקי

עו״ד פינרסקי היקר, ברצוני להודות לך על שירות יוצא מן הכלל.
מסירותך, מקצועיותך וטוב ליבך הם אלו שהופכים אותך לעו״ד המצויין שאתה!
יישר כח וכן ירבו עו״ד שכמותך.

המלצה על עורך דין צבאי אבי פינרסקי יאיר מימון
עורך דין צבאי מנוסה אבי פינרסקי

אבי הוא אדם עם לב ענק. .מקצוען ורציני נותן את כל כולו .קפדן .קשוב לחייל ולהורה .תמיד זמין לשאלות ותשובות.
אבי עזר לנו מאד ואנחנו ממליצים עליו בחום רב ,ובעיניים עצומות ,.
הכי חשוב זה לסמוך על עורך הדין . ואכן סמכנו עליו בכל רגע ורגע .

המלצה על עורך דין צבאי אבי פינרסקי אייל אזן
עורך דין צבאי מנוסה אבי פינרסקי

Thanks to the wonderful, patient, and hard working services provided by the attorney Avi Finarsky, I am now able to visit Israel, and my beloved friends and family, without an issue from the army!
He has represented me successfully and has done an great service for my family, thus allowing me to continue my educational pursuits in college.
I highly recommend him for anyone going through a similar dilemma. Thank you!

המלצה על עורך דין צבאי אבי פינרסקי Daniel F
עורך דין צבאי מנוסה אבי פינרסקי

נקלענו לבעיה שלא חשבנו שנצא ממנה, בזכות אבי והמשרד יצאנו ממנה תוך יום וחצי והגענו למצב מעולה. השירות של אבי היה צמוד מקצועי וזמין בצורה יוצאת דופן. ללא ספק הוא עורך הדין שתרצו לצדכם בשביל לצאת מכל סיטואציה ברוגע ובביטחון ולהגיע לתוצאות הכי טובות. תודה ענקית על הכל !

המלצה על עורך דין צבאי אבי פינרסקי יוליה ב
עורך דין צבאי מנוסה אבי פינרסקי

אבי בפעם השניה!!!!!
עריקות של שנתיים וחצי . וחודש של שהות בכלא .
חודש של שגעונות , לחץ, דאגה , ביום של הדיון של אחי מדיון הפך למשפט ובו הוא שוחרר באותו יום אודות לאבי .
אני יכולה לומר שלא סתם בחרתי בך ועוד בפעם השניה זה רק מחזק את מה שאני חושבת לגבייך .
אין דרך להודות לך על כל מה שעשית בשבילנו ומעבר , רק אנשים שיבחרו בך יבינו בעצם מי אתה ומה אתה .
אתה לא רק עורך דין אתה בן אדם עם לב ענק , אכפתי , דואג , שלמען הילדים שצריכים את העזרה שלו הוא יעשה הכל !
שוב תודה רבה על הכל ❤
ממליצה בחום !!!!!

המלצה על עורך דין צבאי אבי פינרסקי טלאור כ
עורך דין צבאי מנוסה אבי פינרסקי

עו"ד אבי פינרסקי הוא העו"ד שתרצו לצידכם, מקצועי, יסודי, אנושי וילווה אתכם לאורך כל התהליך , זמינות מלאה וליווי אישי שאינו מובן מאליו! אין דברים כאלה! מרסל

המלצה על עורך דין צבאי אבי פינרסקי מרסל ביטון
עורך דין צבאי מנוסה אבי פינרסקי

אדם משכמו ומעלה ,עו״ד עם ידע נרחב בעיקר בתחום הדין הצבאי.ליווה אותי לאורך כל הדרך עם אוזן קשבת וסבלנית. המון מסירות הבאה לידי בטוי בזמינות תמידית 24/7 וידעת כל פרט בדקדקנות עד הפרט המינימלי ביותר בהקשר לתיק.
תודה על השעות הממושכות של עבודה ומאמצים
המושקעים בכדי להגיע ליעד הדרוש ולשביעות הרצון.
תודה רבה אבי, יותר ממליץ למעוניינים.

המלצה על עורך דין צבאי אבי פינרסקי אופק כהן
עורך דין צבאי מנוסה אבי פינרסקי

עורך הדין טיפל בתיק של אחי. אחי וכולנו המשפחה קיבלנו טיפול וליווי צמוד בכל הנוגע לחקירות, דיונים וכל מה שמסביב. הטיפול היה מקצועי ועורכי הדין של המשרד נענו בזמינות גבוהה לכל בקשה, שאלה, התייעצות ותמיד על הצד הטוב ביותר. חשוב לציין שהטיפול בתיק נעשה בצורה מקצועית, מהירה והביא לתוצאות טובות משציפינו ובמחיר הגון לחלוטין.

המלצה על עורך דין צבאי אבי פינרסקי יובל ב
עורך דין צבאי מנוסה אבי פינרסקי

I highly recommend Avi Finarsky as he is very professional, respectfull and thoughtfull lawyer. You can trust him without any doubts because I will do everything possible to help you. His advices are always very wise and good to take.

המלצה על עורך דין צבאי אבי פינרסקי Emma J
עורך דין צבאי מנוסה אבי פינרסקי

עורך דין אבי פינרסקי בין עורכי הדין הכי מדהימים שיצא לי לפגוש, מקצועי בתחום הפלילי הצבאי עזר לנו ובא לקראתנו במחיר בשירות ובאדיבות ולא הפסיק לדאוג גם בשעות לא שעות אני רוצה להודות מקרב לב על הכל וכל מי שייקח אי פעם את שירותיו לא יתאכזב לעולם בהבטחה!

המלצה על עורך דין צבאי אבי פינרסקי דני ל
עורך דין צבאי מנוסה אבי פינרסקי

אבי,
בשמי ובשם משפחתי אני רוצה לומר לך המון תודה על הדרך שבזכותך עברה דיי בקלות
אני חייב לציין שלא האמנתי שאני אהיה בלב ובראש שקטים במהלך התקופה הלא נעימה אבל הראת לי אחרת..
על הנכונות ההתמדה המהירות העשייה הזמינות ועל המקצועיות אני אומר לך כול הכבוד והמון המון תודה

המלצה על עורך דין צבאי אבי פינרסקי הד ט
עורך דין צבאי מנוסה אבי פינרסקי

כל מילה שנכתבה לפניי על עורך דין פינרסקי נכונה
הוא ליווה אותנו כאילו היינו בני משפחה
עבד בחריצות ובמקצוענות יתרה
היה נגיש ונתן מענה מהיר לכל שאלה
עקב אחרי בקשת הפטור של הבן שלי באופן יומיומי
עידכן אותנו בכל שלב בתהליך
אני כל כך שמחה שבחרנו בו המחיר היה הוגן לחלוטין
אין לנו מילים להודות לו ולהביע את הערכתנו על העבודה המצויינת שעשה וכמה היה
משמעותית היתה העזרה שלו להוצאת הפטור כשאנחנו מחוץ לישראל

המלצה על עורך דין צבאי אבי פינרסקי סיגל ג
עורך דין צבאי מנוסה אבי פינרסקי

לפני כחודש אמי פנתה לאבי כאופציה אחרונה אל מול מערכת הצבא. הוא נענה לבקשה והגיע לעזור בשמחה רבה. אבי היה לצידי בכל שלב ושלב בתהליך ונתן ביטחון לי ולמשפחה שלי. בסוף פרק זמן קצר הגענו להישג הנדרש בעזרתו של אבי בהצלחה רבה. אין ספק שאבי תרם,עזר והדריך בכל התהליך. אין ספק שאמליץ עליו לכל מי שנזקק לעזרה אל מול המערכת הצבאית ובכלל.
תודה אבי,
בברכה חן.

המלצה על עורך דין צבאי אבי פינרסקי חן ש
עורך דין צבאי מנוסה אבי פינרסקי

בעקבות רילוקיישן משפחתי לארה"ב, פנינו לעו"ד פינרסקי על מנת להסדיר את מעמדו של בננו מול הצבא. קיבלנו יחס מקצועי ואישי. עו"ד פינרסקי היה זמין בכל שאלה ובכל שעה, מיהר לענות וכמובן השיג את התוצאה המקווה לשביעות רצוננו. מקצוען

המלצה על עורך דין צבאי אבי פינרסקי גיל נ
עורך דין צבאי מנוסה אבי פינרסקי

עו"ד מעולה ומוכח עם קבלות! קשוב ומשקיע בלקוחות שלו אחד אחד, ממליץ בחום.

המלצה על עורך דין צבאי אבי פינרסקי אלי ג
עורך דין צבאי מנוסה אבי פינרסקי

אבי ליווה אותנו בתהליך כשהרגשנו אבודים, אבל קיבלנו מהתחלה הרושם שאנחנו בידיים טובות. אבי עו'ד מקצועי, אדיב וסבלני.
נענה לכל פנייה שלנו בכל שעה.
וכמובן מרוצים במבחן התוצאה.
רויטל

המלצה על עורך דין צבאי אבי פינרסקי רויטל ע
עורך דין צבאי מנוסה אבי פינרסקי

אבי, תודה בשמי ובשם הבן שלי שבזכותך סיימנו סאגה ממש לא נעימה.
הצלחת להכניס מעט שפיות במקרה בו המערכת המשפטית הצבאית איבדה פרופורציות.
יכולנו לסיים את הסיפור עם נזקים ארוכי טווח על מעשה שטות אך בעזרתך הפרשה נסגרה בהבנה והסכמה.
קיבלנו מקצוען ממוקד שמכיר את המערכת טוב מאד, יסודי וענייני והיום (ובדיעבד) אני שמח שסמכנו עליך.
הבן שלי כבר חזר לשרות סדיר, דבר שלא היה ברור מאליו בנסיבות אחרות.
תודה רבה על הטיפול המקצועני,

המלצה על עורך דין צבאי אבי פינרסקי מאיר שלום
עורך דין צבאי מנוסה אבי פינרסקי

When we decided to move back to the US, we looked for a lawyer to help us release our son from the army. Avi was very professional and reliable. He was always responsive and willing to answer any questions we had throughout the whole process! We wholeheartedly recommend Avi

המלצה על עורך דין צבאי אבי פינרסקי נעמי מ
עורך דין צבאי מנוסה אבי פינרסקי

תודה לא תסכם את הטיפול המקצועי והאישי שלך אבי. אין ספק שנתת מעצמך והצלחת להציל את המצב.
כולנו מודים לך ומאחלים לך רק הצלחה וטוב ממעמקי הלב!

המלצה על עורך דין צבאי אבי פינרסקי מיכאל ס
עורך דין צבאי מנוסה אבי פינרסקי

עורך דין אבי פינרסקי, תודה רבה מכל הלב! על הטיפול המסור, על המקצועיות היוצאת מן הכלל שלך, על האמפטיה ועל ההבנה. אתה ליווית אותנו לכל אורך הדרך עד התוצאות הסופיות הרצויות אמנם שהדרך לא היתה קלה. אז שוב תודה רבה!
אנחנו ממליצים על עורך דין אבי פינרסקי לכל מה שקשור לענייני צבא בחום רב.

המלצה על עורך דין צבאי אבי פינרסקי סימונה א
עורך דין צבאי מנוסה אבי פינרסקי

תודה רבה לך אבי על העזרה
אתה איש מקצוע ואדם שקשוב לכל בעיה
הנגישות והנחישות והיחס החם זה דבר שלא מובן
תודה על העזרה 🙏❤️

המלצה על עורך דין צבאי אבי פינרסקי יעקב י
עורך דין צבאי מנוסה אבי פינרסקי

ברצוני למסור את תודתי הרבה לעו"ד אבי פינרסקי על הטיפול המקצועי הצמוד לכל אורך הדרך, המאמץ, מסירות וסבלנות.
ספיר.

המלצה על עורך דין צבאי אבי פינרסקי ספיק ק
עורך דין צבאי מנוסה אבי פינרסקי

עו״ד אבי פינרסקי עזר לי במקצועיות בעת שנפתח נגדי תיק כשהייתי סבור שאין אני אשם בו כלל. קבלתי ליווי מקצועי שעזר לי להציג את גרסתי ועמדתי לגורמי אכיפת החוק באופן הבהיר והמקצועי ביותר ולבסוף התיק נסגר.

המלצה על עורך דין צבאי אבי פינרסקי דניאל א
עורך דין צבאי מנוסה אבי פינרסקי

היי!
שמי אוריאל אברמוב!
עו"ד אבי פינרסקי נתן לי מענה מיידי בכל שאלה וכל שעה עם זה בבוקר הוא בלילה
עו"ד אבי היקר תודה רבה על השירות מדהים אמיתי ואיכותי!!)

המלצה על עורך דין צבאי אבי פינרסקי אוריאל א
עורך דין צבאי מנוסה אבי פינרסקי

עורך דין מקצועי ברמה הכי גבוהה
בזכות המקצועיות והאישיות של אבי הגענו לתוצאות הרצויות
אבי ניהל את כל התהליך בצורה מדוייקת, מסודרת ומכובדת !
ואנו מרוצים ביותר מהשירות והאיכות !

המלצה על עורך דין צבאי אבי פינרסקי ענבר ד
עורך דין צבאי מנוסה אבי פינרסקי

אבי פינרסקי עזר לי עם תיק על החזקה ושימוש בסמים במהלך שירות צבאי.
הוא הבטיח לי שתוך חודש וחצי מהרגע שבאתי אליו הכל ייסגר ושבועיים בלבד אחרי שראיתי אותו פעם ראשונה נסגר התיק, בוטל הכתב אישום ולא נרשם שום אישום פלילי.
עורך דין אמין ומקצועי ויודעים שיש על מי לסמוך.
ממליץ בחום!

המלצה על עורך דין צבאי אבי פינרסקי עידן ה
עורך דין צבאי מנוסה אבי פינרסקי

עו"ד פינרסקי עזר לנו להחזיר את המעמד של אח שלי מול לשכת הגיוס. למרות כל הקשיים שכרוכים בנסיונות לתקשר עם גוף ביורוקרטי, עו"ד פינרסקי הצליח בכך והשיג עבורנו את התוצאות הרצויות והנכונות. הוא היה מקצועי, נחמד, ואינפורמטיבי מתחילת התהליך ועד סופו.

המלצה על עורך דין צבאי אבי פינרסקי אביטל ק
עורך דין צבאי מנוסה אבי פינרסקי

בן אדם מקסים עם נשמה גדולה ולב זהב
תמיד נמצא כדי לעזור עושה עבודה מסודרת ופשוט אלוףףף המון תודות על הכל !! 👏👏👍👏👏

המלצה על עורך דין צבאי אבי פינרסקי אלי י

צרו עמנו קשר

לתיאום פגישת ייעוץ ראשונית

מלאו פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם